De medewerkers van Poel Financiële Diensten

Ons team

Hierbij stellen we ons team graag aan je voor.

Vincent Poel
Vincent Poel

Adviseur – Eigenaar

vincent.poel@poel.nl

Patrick Knook
Patrick Knook

Adviseur Zakelijk

patrick.knook@poel.nl

Edwin Schilder
Edwin Schilder

Adviseur Hypotheken

edwin.schilder@poel.nl

Anita Wüst
Anita Wüst

Schadecoach Particulier

anita.wust@poel.nl

Leonie van der Ploeg
Leonie van der Ploeg

Office Manager

leonie.vanderploeg@poel.nl

Lex van Westen
Lex van Westen

Adviseur Particulier / Zakelijk

lex.vanwesten@poel.nl

Marcel Buskermolen
Marcel Buskermolen

Schadecoach & Adviseur Zakelijk

marcel.buskermolen@poel.nl

Sonja Bakker
Sonja Bakker

Adviseur Zakelijk

sonja.bakker@poel.nl

Natasja de Jong
Natasja de Jong

Team Hypotheken

natasja.dejong@poel.nl

Marga Kemper
Marga Kemper

Financiële administratie

marga.kemper@poel.nl

Femke Klaver
Femke Klaver

Administratief medewerkster

polisverwerking@poel.nl

John de Lange
John de Lange

Adviseur Zakelijk

john.delange@poel.nl

Poel Financiële Diensten maakt gebruik van cookies op haar website Accepteren Meer informatie